TR
EN

Havalandırma

İSPEK KFK İş merkezleri, tatil köyleri, otel, alışveriş merkezleri, nitelikli konutlar, fabrika binaları, gibi ticari yapılardaki ısıtma-soğutma, havalandırma, izolasyon sistemlerinin yapımı konusunda yurtiçinde ve yurtdışında hizmet vermektedir.

Günümüzde bina teknolojileri içersinde gittikçe artan bir yere sahip olan havalandırma, izolasyon, ısıtma-soğutma sistemleri uzmanlık alanı ve profesyonel deneyim gerektirmektedir. ISPEK KFK sahip olduğu deneyim ve uzman kadrosu ile havalandırma, izolasyon, ısıtma-soğutma sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır.

İSPEK KFK HAV. İZOL. İNŞ. VE TİC. LTD.ŞTİ. Türkiye'de ve yurtdışında birçok projede havalandırma, izolasyon, ısıtma ve soğutma işlerini başarıyla uygulamış sektörün öncü ve en büyük kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

İSPEK KFK, tesisat ve havalandırma sistemlerinin önemli bir bölümünü oluşturan hava kanalları imalatında kendinden flanşlı hava kanallarını sektörün hizmetine sunuyor. Firmamız Ataşehir Ferhatpaşa'da kurulu 1000 m2 kapalı alana sahip tesisinde otomatik makinalar ile üretim yapmaktadır. Kendinden flanşlı otomatik havalandırma imalat makinamızın günlük işleme kapasitesi 500 m2 dir. Imalata hazırlık aşamasında dirsekler ve bağlantı parçaları da plazma CNC kesme makinasında otomatik olarak yapılmaktadır.

İSPEK KFK son model otomatik makinaları, deneyimli kadrosu, şantiyecilik geleneği ile başladığı kendinden flanşlı hava kanalları üretiminde yıllık 180.000 m2 kapasitesiyle sektörün önemli bir gereksinimi karşılamaktadır. Firmamız süratli üretim yeteneği, ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile isteklerinize en uygun koşullarda yanıt vermeye hazırdır.

İspek Sistem

Otomatik bilgisayar kontrollü özel kanal makinaları sayesinde kendinden flanşlı kanalların üretimi uygulanması ve montaj sonrası hizmetleri kapsayan bir bütündür.

İspek Plazma Kesimli Kanal Fittingsleri

Havalandırma sistemleri için özel tasarlanan CAM-DUCT bilgisayar programı ile 150'nin üzerinde sabit şekilli (talebe göre) havalandırma fittingslerinin 3 boyutlu bilgisayar ortamında görüntülenmesi, Plazma yöntemi ile kesilmesi, İSPEK güvencesiyle hizmetinizdedir. Plazma ile kesilen parçaların kendinden flanşlı kanal uygulamasında kullanımıyla yapılan mekanın hem havalandırmasını hemde dekoratif görünümü en mükemmel hale getirir.

Firesiz kesim ve montaj kolaylığı işçilik hataları sıfıra inmektedir, müşteriye en hızlı ve kaliteli hizmet aktarımı, seri üretim ve muhteşem görünüm, üstün üretim anlayışımızın mükemmel sonucu, İSPEK KFK'nın havalandırma alanındaki uzmanlığının eseri,çağın en yeni teknolojisi İSPEK KFK sayesinde elinizde.

Kendinden Flanşlı Kanal Sistemi

Kendinden Flanşlı havalandırma kanalları geleneksel sistemlere göre montaj kolaylığı sızdırmazlığı estetik ve ekonomik oluşu sebebiyle tercih edilen bir sistemdir.


Teknik Özellikleri

• Standart Flanş ölçüsü 20 mm ve 30 mm dir.

• Standart kanal boyu 20'lik flanşda 1090 mm dir.

• Standart boyu 30'luk flanşda 1040 mm dir.

• Mukavemet oranı diğer sistemlere göre daha fazladır.

• Hızlı ,Kaliteli ve Seri üretim yapabilmektedir.

• Galvaniz, Paslanmaz ve Alüminyum sacdan üretim yapılmaktadır.

• Kullanılan Flanş sistemi kanalın kendi sacı olduğundan çakma-toplama ,vidalama-puntolama işlemi gerçekleşmediğinden işçilikten tasarruf edilmiştir.

• Birleşim Yerlerinde antibakteriyal mastik kullanılmıştır.

Avantajları

• Kendinden flanşlı hava kanalları mükemmel sızdırmazlık sağlar.

• Kendinden flanşlı hava kanalları ilave montaj malzemeleri gerektirmediğinden ekonomiktir.

• Kendinden flanşlı hava kanalları şantiyede montaj aşamasında daha az işçilik gerektirdiğinden maliyetlerde tasarruf , montaj kolaylığı ve uygulamada sürat sağlar.

• İşçilik ve zamandan kazandırır.

• Kendinden flanşlı hava kanallarında sürtünme katsayısı düşük olduğundan sürtünmeden kaynaklanan kayıplar azalır, hava akışı mükemmeldir.

• Kendinden flanşlı hava kanalları pürüzsüz iç yüzeyi sayesinde bakteri üremesine imkan tanımaz, hijyenik bir havalandırma sağlar.

• Kendinden flanşlı hava kanalları birinci kalite sertifikalı saclardan imal edilip antibakteriyel mastikler çekilerek teslim edilir.


Not: İstenildiği takdirde standart olmayan, çakma flanşlı kanallarda üretilmektedir. Flanş ölçüsü 20, 30 ve 40 mm dir. Galvaniz ,paslanmaz ve alüminyum sacdan üretim yapılmaktadır.

copyright © 2012 all rights reserved